No i nareszcie jest po wszystkim! Uff! Sesja za mną i jestem z tego powodu ogromnie szczęśliwa 🙂 Jeszcze nie odespałam wszystkiego, ale jestem na najlepszej drodze 😀  Zostało mi do załatwienia kilka drobnych spraw i na dobre rozpocznę upragnione wakacje. Nawet wakacyjna praca mi nie straszna! ;)))

Tym razem sesja trochę bardziej obfita niż ostatnio, bo jest to obiecana cześć druga zdjęć do tematu ‚American dream wedding’. Zdjęcia wyszły przepiękne i chciałam się z Wami nimi podzielić :* Miałam za zadanie przygotować dla Ani Powierży stylizację lekko ślubną ale w stylu vintage. Delikatną sukienkę przełamałam stosunkowo cięzkimi butami 😉 W zamierzeniu sesja ma być przeznaczona dla pary, niestety jako, że pary nie mam ubrałam tylko siebie ;D A co!

Ściskam mocno, Tamara <3

photographed by A. Grałek

 wearing: dress (borrowed) – allegro.pl, shoes – quazi, bag – second hand

My exams are finally  over – I’m soooo happy about it! I have only few unfinished businesses to do and even holiday work cannot scare me ;)))

This time I’d like to present you more photos than usual, because it’s the second part of shots to theme ‚American dream wedding’ . Originally, the stylization I was supposed to prepare for Anna Powierża, is meant for a couple. Unfortunately as I’m single I could dress only myself ;P Don’t worry it was still a HUGE fun! 

Loads of hugs, Tamara <3