Jest to pierwszy mój post w z cyklu moich ‚jestem tu, ale mnie nie ma’ 😉 Jako, że przez najbliższe dwa tygodnie mój głos będzie dochodził do Was z ‚offu’, a posty będą publikowane automatycznie, już bez mojego udziału, teksu będzie raczej mniej niż zazwyczaj. Pomimo, że nie będę w stanie odpisywać na bieżąco na Wasze opinie / pytania (całkowity brak internetu 🙁 ), zachęcam Was gorąco do komentowania, bo wierzcie mi, że po powrocie z przyjemnością zasiądę do lektury :)) Jestem szalenie ciekawa Waszych opinii o nowych zestawach! Oczywiście odpowiem też na ewentualne pytania, no i sprawdzę co działo się u Was kiedy mnie nie było ;))

Dzisiaj premierę swoją mają niebieskie lenonki oversize, o których Wam już wcześniej wspominałam. Przyznaję, że są dosyć zabawne i sprawiają, że cały zestaw nabiera charakteru z lekkim ‚przymrużeniem oka’ – czyli to co lubię najbardziej ;D Drugą moją ulubioną częścią tego outfitu, jest kwiecista spódniczka z Mango, którą w zeszłym roku kupiłam na przecenie – do dziś się nią zachwycam ;))

Kochani – zostawiam bloga pod Waszą opieką, także nie rozrabiajcie za bardzo ;P
Ściskam mocno <3, Tamara
ENGLISH VERSION BELOW THE PHOTOS wearing:  blazer (second hand) – allegro.pl; top – reserved, skirt – mango, shoes – bata
bag – second hand, bracelet – solar, headband – allegro.pl, sunglasses – cubus 

This is the first post starting the series of ‚I’m here, but I’m not’ 😉 As I’m gone for two upcoming weeks, my notes to you are going to be less about text more about pictures. Despite the fact that I’m not gonna be able to answer your comments / questions right away (completely NO access to the Internet), I eagerly encourage you to leave them anyway. Mostly, because when I’m back I can’t wait to read all of them :))) I’m so curious what you’ll think about the outfits I prepared! Of course I’m gonna answer all of the questions and check what was going on in your lives/ blogs when I was gone :))

Today’s the premiere of my new blue oversize lennon sunglasses that I’ve already mentioned you about. I must say the look kind of funny and wearing them makes the outfit look much less serious ;D The oder thing that I love the most about this set is the floral pattern skirt that I bought on sale in Mango lat year. I still can’t get over this bargain! :)))

My Dear Guys – I leaving the blog under your attention, so don’t misbehave to much ;P

Lots of hugs <3 Tamara