Adele – Rumour has it
 

Dzisiaj mam dla Was dużo zdjęć, bo w końcu dotarły do mnie moje długo wyczekiwane botki! 🙂 Nie tylko rewelacyjnie wyglądają, ale (czego   z ręką na sercu, obawiałam się najbardziej ) są niesamowicie wygodne, podobnie jak w modelu inspirowanym litami, w ogóle nie czuć wysokości, a do tego są niezwykle lekkie 🙂 Mam obcasy na słupku, które ważą więcej!

Kiedy tylko zobaczyłam tą sukienkę w zapowiadanych nowościach, wiedziałam, że muszę ją mieć – ten futurystyczny kołnierz i czerwony kolor sprawiły, że zakochałam się w niej z miejsca <3 Przyznaję jednak, że zlnalezienie dla niej odpowiedniego zestawu zajęło mi chwilę. Może dlatego, że jest sama w sobie bardzo wyrazista i zawiera dwa kontrastowe kolory. Niemniej, jasna narzutka, trochę przypominająca w kroju marynarkę zarzuconą na ramiona, stanowi do niej idealną parę ^^ Łagodzi ten zdecydowany wygląd sukienki, nadając całości eleganckiego szlifu :))) Ściskam :***
Tamara

P.S. Przypominam i GIVEAWAY’U ZE STUDIEM POMYSŁÓW!!! Już tylko do jutra! :))) 

ENGLISH VERSION BELOW THE ALL PHOTOS

photographed by Candice88
 wearing: cape – Queen’s Wardrobe, dress – SzafoMania, shoes – StyloweButy, bag – gwarek fashion
necklace – random shop, ring – regal rose, leather bracelet – fleq, silver bracelet- carry
I finally got my killer ankle boots, that I was dreaming about for a while. I have to say that they’re not only amazingly light but also VERY comfortable! :)) The dress was a love at first sight. Maybe because of the vivid colors, but also because of the marvelous collar that gives it the futuristic edge. I love it! :))) However it is kind of hard to pair, as it’s so strong and vibrant itself. Luckily when I got my new cape I know it’d be a perfect match. It doesn’t suppress the dress but adds an elegant twist to the whole look :))

Kisses :***
Tamara


Follow Macademian Girl