Jak już Wam pisałam niedawno, miałam w poniedziałek okazję odwiedzić Fanfaronadę – pracownię mody w moim rodzimym mieście :))) Szczerze powiedziawszy, nie sądziłam, że taka kolorowa, modowa perełka istnieje w ogóle w Szczecinie!! ;))) Jakież było moje zdziwienie, kiedy dostałam maila od Angeliki (nowy ‚nabytek’ pracowni ^^), która zajmując się między innymi wszelkimi pijarowymi sprawami, wpadła na pomysł wspólpracy. Z wielkim entuzjazmem poleciałam na spotkanie z dziewczynami i na miejscu oprócz Angeliki poznałam także Darię – założycielkę i projektantkę Fanfaronady; szaloną fotografkę Pannę Lu, która radośnie udokumentowała nasze popołudniowe spotkanie oraz później już Gosię, odpowiadającą wspólnie z Darią za realizacje projektów.

Ta pracownia to miejsce prawdziwie magiczne! <3 Różnokolorowe ubrania czekają grzecznie-ale-nie-grzeczne na swoją kolej, a ekipa wręcz kipi optymizmem i pozytywną energią :))) Przepiękne sukienki, bluzki, spódnice i płaszczyki - wszystkie one zawierają w sobie nutkę modowego szaleństwa, niejednokrotnie akcentowanego mocnym kolorem. Jednym słowem tak jak lubię najbardziej! :))
Sama Daria jest po Daria Salamon Wyższej Szkole Sztuk Pięknych w Berlinie, gdzie studiowała na Wydziale Eksperymentalnego Projektowania Odzieży.

Autorskie kolekcje Fanfaronady, które często wypuszczane są krótkimi seriami (więc jeśli uwielbiacie być niepowtarzalni, jest to zdecydowanie miejsce dla Was!:)))), możecie kupić w ich sklepie on-line oraz na kilku stronach zaprzyjaźnionych galerii internetowych. Jednak dziewczyny chętnie podejmują się także wyzwań w postaci projektowania ubrań na zamówienie (chociażby na wszelkiego rodzaju ważne okazje jak śluby itp.), a jeśli jest potrzeba bez problemu przerabiają też gotowe rzeczy. Jednym słowem, jeśli macie jakiś pomysł na daną rzecz a nie wiecie, bądź nie potraficie go zrealizować Fanfaronada stoi przed Wami otworem ;D

W takim razie, zapraszam Was do udziału w naszym wspólnym GIVEAWAYU (post niżej) :))), a teraz zostawiam Was z pierwszą częścią relacji, gdzie możecie zobaczyć jak wygląda (wciąż świeże jeszcze) wnętrze nowej pracowni. Ponadto za namową Panny Lu przygotowałam na szybko dwie stylizacje i ruszyłyśmy na mini sesje – żeby nie było x2 – część druga następnym razem ;)))

Ściskam Was mocno, już 22 letnia ;P
Tamara

strona internetowa pracowni FANFARONADA 

P.S. Moją nową fryzurę zobaczycie lepiej w następnym poście, ale Ci z Was, którzy jeszcze nie widzieli jej na facebooku mogą doznać małego szoku, heh. Oprócz grzywki pojawił się kolor – tak, te czerwone pasma to nie ‚doczepka’ ;P Mam nadzieję, że podoba Wam się ta zmiana, bo ja jestem zachwycona :))) Wreszcie mam włosy, które pasują do mojej osobowości! ;D  

ENGLISH VERSION BELOW TOMORROW
(as I’m way too sleepy and my head is about to explode ;P )

ph by Panna LuFollow Macademian Girl