Kochani, mam dla Was 10 zaproszeń na Designeria – Trendy Show, który odbędzie się 9 listopada (środa) w Warszawie o godz. 20:00.
Jako, że partnerem akcji jest Carmex Polska, to właśnie od nich pochodzą zaproszenia. A teraz do rzeczy!

O co chodzi?
Jest to nowoczesny cykl imprez promujący ciekawe trendy w obszarach niebanalnego wzornictwa i mody.
Głównym celem cyklu designeria jest promocja twórczości projektantów i artystów z różnych obszarów sztuki, oraz zwiększenie zainteresowania współczesnymi trendami w modzie i wzornictwie. Jednocześnie zadaniem designerii jest prezentacja osiągnięć w obszarach wzornictwa komercyjnego, promocja niebanalnych i wyjątkowych usług jak i innowacyjnych produktów na rynku.

Co będzie można zobaczyć?
Najważniejszym punktem wieczoru będzie pokaz kolekcji młodej projektantki Katarzyny Kmiecik.
Kasia Kmiecik Jest absolwentką projektowania ubioru w Międzynarodowej Szkole Kostiumografii i Projektowania Ubioru. Przez ostatnie dwa lata pracowała jako projektant marki ECLIPSE, tworząc kolekcje damskie, jednak już na studiach fascynowała ją moda męska i projektowanie dla mężczyzn stało się jej celem. 9 listopada zobaczymy sylwetki męskie oraz damskie z najnowszej kolekcji Flash.
 Jednocześnie będzie można oglądać prace artysty malarza Krzysztofa Cieślaka.Przy lampce wina oraz wyśmienitych przekąskach każdy z gości będzie mógł zapoznać się z ciekawymi produktami partnerów designerii.

DOKŁADNE INFO – LINK

  Konkurs będzie trwał od dziś przez 5 dni – 02.11 do 06.11 (godz. 20.00)  
ok. 24.00 (albo z rano następnego dnia)  postaram się podać wyniki

Aby wziąć udział w rozdaniu wystarczy: 

1. Polubienie Carmexu Polska na Facebooku

2. Polubienie Macademian Girl na Facebooku 

3. Należy napisać dlaczego chcecie wziąć udział w tym wydarzeniu?
 (zwycięzców wybierzemy spośród 15 osób wylosowanych przez generator liczbowy)PRZY KAŻDYM ZGŁOSZENIU POD TYM POSTEM  PODAJECIE IMIĘ/ INICJAŁY ORAZ MAIL

proszę o zamieszczanie tutaj wyłącznie zgłoszeń – usprawni to wybór zwycięzców
Powodzenia!!! :))
Tamara