W połowie tego miesiąca miałam przyjemność uczestniczyć w spotkaniu organizowanym przez Carmex Polska i  Pepe Jeans w showroomie Pepe Warszawie. Wraz z kilkoma innymi dziewczynami – (w tym gronie były zarówno blogerki (Wildfox, Margaret J i Cajmel) jak i te na codzień nie związane z modą, dla których spotkanie było nagrodą w konkursie (o którym pisałam Wam jakiś czas temu na blogu) :)) Oprócz krótkiego wprowadzenia w świat marki, miałyśmy za zadanie wystylizować się do zdjęć korzystając z asortymentu showroomu – każda po dwa zestawy. Wszystkie dziewczyny wykazały się niezwykłą inwencją, a całą zabawę uchwyciła na zdjęciach Kasia z Retrospotu :)))

Było świetnie świetnie, a nasze przebieranki poprzedził nawet mały poczęstunek ;))) W samym showroomie urzekło mnie też wnętrze (możecie zobaczyć na zdjęciach), a podczas krótkiej trasy z ‚przewodnikiem’ (podziękowania dla Michała Gortata, który zajmuje się tym miejscem!) mogłam zobaczyć m.in. kolekcję i trendy na nadchodzący sezon. Wydaję się, że mandarynkowy rzeczywiście będzie kolorem tej wiosny :)))  Jak pokazuje przykład poniżej, zdjęć nie można brać na serio, a już na tych gdzie jesteśmy we dwie z Almą zdecydowanie króluje duża dawka dobrego humoru!! ;D

P.S. Na koniec jako wisienka na torcie, jeszcze jedna radosna nowina dnia wczorajszego!!! Moja stylizacja zajęła DRUGIE MIEJSCE w Modzie Polskiej!!! :))) Padło kilka naprawdę miłych słów pod moim adresem, może koniec końców Jacyków mnie jednak trochę lubi, haha xD Wideo możecie zobaczyć TUTAJ, a pod nim możecie zagłosować na stylizację :)))


Follow Macademian Girl

photographed by Kasia / Retrospot