SBTRKT – Wildfire

Nie mogłam pojechać do Łodzi i nie zabrać ze sobą tiulowej spódnicy ;))) Przepiękny malinowy kolor stanowił doskonały kontrast do turkusowej, wycinankowej bluzki. Ten zestaw to hołd dla pastelowego trendu, który postanowiłam jednak zinterpretować na swój sposób. Oprócz mieszania kolorów, frajdę sprawiła mi też zabawa fakturami – nie ma tu dwóch części garderoby wykonanych z tego samego materiału!  Przyznaję, że nie myślałam o tym zestawiając ten look, ale ostatecznie spodobał mi się ten różnorodny efekt ^^

P.S. Przypominam, że wciąż do 1.05 trwa GIVEAWAY z BB&B;, w którym do wygrania jest miętowa ramoneska, dokładnie taka jak z dzisiejszego postu!!! :)))

ENGLISH VERSION BELOW ALL PHOTOS

Follow Macademian Girl

photographed by Karolina Baszak

wearing: jacket – BB&B;, skirt & top – Fanfaronada, headpiece – Ella Gajewska, shoes – bershka, 
bag – new look, string bracelets – KoTo, hair extensions – Doczepiane.pl
I just couldn’t go to Łódź and don’t take one of my favorite princess’ skirt ;))) I just adore its light raspberry color and how it contrasts with turquoise cut-out top. This set is actually my tribute to pastel trend but interpreted in my own, very ‚macademian’ way ^^ I also mixed different various materials together, which is really surprising as I realized that only after seeing the pictures! Every piece in here is one of a kind – something that I really love in fashion :)))