Selah Sue – Summertime

I znowu wszystko przez okulary, a najzabawniejsze, że założyłam je na końcu, heh! Ale od po kolei ;))) Szukając kontrastującego kompana do brzoskwiniowej sukienki, postawiłam na wszędobylską miętę w futrzanej postaci. Dorzuciłam naszyjnik z pereł, opaskę i zielone buty, ale wciąż brakowało mi końcowego akcentu. Okulary w panterkę okazały się strzałem w dziesiątkę, a co zabawne ‚pociagnęły’ za sobą też tą niecodzienną fryzurę. Muszę przyznać, ze o ile wypróbowałam już chyba niemal wszystkie wariacje na temat koków, to taką ‚muszlopodobną’ formę zdarzyło mi się popełnić po raz pierwszy! Jestem zadowolona z efektu i chyba wprowdzę ją na stałe do menu ^^ Jest elegancka i trochę w stylu lat 50. Ach te spontany, jak to jest, że często wychodzą najlepiej! ;)))

P.S. Kochani, jako że blog się rozwija, cały czas pilnie szukam osób ze Szczecina, chętnych do robienia zdjęć na potrzeby postów. Jeśli ktoś jest zainteresowany, albo zna kogoś kto byłby to zapraszam do kontaktu na maila: [email protected]! :)))

ENGLISH VERSION BELOW ALL PHOTOS


Follow Macademian Girl


photographed by Panna Lu

wearing: dress – Queens Wardrobe, faux fur collar – asos, shoes – Fleq,  bracelets & ring – iloko.pl
belt – stradivarius, necklace – Krzysztof Stróżyna for YES (see more on YESismybless), 
bag – h&m;, sunglasses – Brylove, head piece – Expose Akcesoria, nail polish – Jessica

And it’s again all about the sunglasses! When the truth is that I actually put them on last ;))) I was looking for a contrasting blazer to my new peaches dress, when I decided to go for the mint faux fur collar. I threw in a pearl necklace and green heels, but there was still something missing. Then I laid eyes on the leopard sunglasses, and I knew instantly that it was it! They actually inspired me to do this 50’s like hairstyle, that I’m really found of – it looks a bit like seashell ;)))