Często pytacie czy kiedy komponuję w myślach zestaw to wiem, że dane rzeczy będą do siebie pasować? Otóż w mojej głowie dzieje się codziennie coś na zasadzie układania puzzli – gdzie wszystkie elementy szukają (i najczęściej znajdują, heh) swoje ‘idealne’ miejsce! ;))) Zdaję sobie sprawę, że jednak  każdy z nas jest inny, a czasem nawet wyobraźnia zawodzi. Dlatego uważam, że już od dawna w Internecie brakowało miejsca, w którym można by zestawiać ze sobą ubrania najpopularniejszych marek! Czegoś na kształt takiej wirtualnej przymierzalni. Idealnym rozwiązaniem byłby też gdyby jednocześnie można tam było znaleźć informację o aktualnych cenach produktów nad którymi się zastanawiamy (nawet lepiej niż w mojej głowie, hehe ;D). 

Dlatego dziś z radością, mogę Was poinformować, że takie miejsce właśnie pojawiło się na internetowej mapie mody! I co więcej, pełne jest ubrań i akcesoriów (m.in. z Bershki, Levisa, River Island, House’a, Mohito, New Yorkera), a nawet od polskich projektantów! Jednak Przymierzaj.plto więcej niż wirtualna przymierzalnia, bo dodatkowo możecie zobaczyć, które elementy kolekcji są najpopularniejsze i inspirować się zestawami innych, którzy ją odwiedzili 🙂 

Warto zwrócić uwagę na przejrzysty layout, wysoką estetykę zdjęć kolekcji oraz możliwość dołączenia do grona Stylistów i oceniania prac innych. Największą atrakcją jest jednak główne okno przymierzalni, przede wszystkim dlatego, że daje nie tylko możliwość dowolnej kombinacji ciuchów, butów, torebek, ale pozwala też powiększać i obracać zestaw, sumować cenę elementów a nawet zmieniać tło, modelkę, rozpinać, zapinać! Tym bardziej, że już wkrótce za pomocą serwisu będzie można robić internetowe zakupy, a nawet dostosować modelkę do swoich wymiarów i dzięki temu wybrać perfekcyjny rozmiar ubrania z oferty!

Twórcy zadbali także o to by stronę w każdej chwili można uruchomić także na iPadzie czy w telefonie. Dlatego jeśli wybieracie się na zakupy sami, a wiecie, że często trudno Wam się zdecydować co kupić, możecie zabrać Przymierzaj.pl do galerii handlowej i za pomocą jednego kliknięcia swoimi zestawami możemy podzielić się na Facebooku.

Na deser powiem, że wkrótce wraz z Przymierzaj.pl będziemy mieć dla Was wakacyjny konkurs, w którym rozdamy ponad 1000 złotych na zakupy! A tymczasem, moja szalona stylizacja skomponowana w ramach testowania serwisu – przyznam miałam niezłą frajdę! ^^

TUTAJ możesz odwiedzić portal oraz dołączyć do grona Stylistów, a TU odwiedzić profil na FB

GO AND HAVE FUN! ;)))