Październik był dla mnie miesiącem totalnego, pozytywnego szaleństwa, w które wciąż z trudem usiłuje uwierzyć! Nie tylko świętowałam urodziny i uczestniczyłam w Łódzkim Fashion Weeku, ale także spotkało mnie jedno z największych możliwych wyróżnień – 23 października odbyła się uroczysta Gala Fashion Magazine, podczas której wręczono mi nagrodę za Najlepszy Blog Modowy roku 2012!!! :)))
Cała impreza wręczenia nagród FM, odbyła się w ogromnej hali Soho Factory, a całość uświetnił fantastyczny występ Anny Rusowicz i Radzimira Dębskiego (jeśli ktoś się zastanawiał czy na żywo jest tak przystojny jak na zdjęciach to rozwiewam wątpliwości – 100 razy bardziej! ;D).  Przemiło było wysłuchać pięknego wstępu na temat mojego bloga i tego co robię, który wygłosiła założycielka magazynu Katarzyna Kultys – za co raz jeszcze ogromnie dziękuję, nie tylko jej ale także całej redakcji FM!!! To niesamowite, że to co robię (choć przecież nie zawsze jest łatwe w odbiorze i zrozumiałe dla wszystkich, heh) jest tak bardzo doceniane!!!  Wciąż się do tego przyzwyczajam, ale nie ukrywam, że każdy najmniejszy sukces cieszy mnie najbardziej na świecie i daje motywację do dalszego działania! Mogę wręcz powiedzieć, że jestem gotowa na zimę, haha! ;D
Najbardziej wzruszający był chyba moment, kiedy odbierając statuetkę mogłam podziękować Wam za ten wspaniały wspólny czas, który codziennie ze mną dzielicie!!! ;*** Założenie MG, było jedną z najlepszych (o ile nie najlepszą) decyzją w moim życiu i gdyby nie to, nigdy nie przypuszczałabym, że można pokochać coś tak bardzo jak ja kocham modę!!! <3 Jestem przeszczęśliwa i wiem, że bez Waszego zaangażowania, wsparcia i komentarzy, nie znalazłabym się tu gdzie teraz jestem. Co więcej mam szczerą nadzieję, ze to dopiero początek naszej wspólnej przygody! :))) 

P.S. Dziękuję także ogromnie mojemu przyjacielowi Szymonowi via STYLE STALKER, który oprócz wsparcia duchowego, cały czas pamiętał o robieniu zdjęci i relacji, wtedy kiedy ja miałam głowę zupełnie gdzie indziej! ;*** A także telewizji PokazyMody.tv za udostępnienie nagrania z wręczenia nagrody. 


Follow Macademian Girl

Gorgeous Eveline from Eveline-Fashion-Diary
photographed by AKPA
photographed by STYLE STALKER
wearing: feather bolero – vintage, dress & bag – Beginning Boutique, shoes – VW for Melissa via Answear,
headpiece – Expose Akcesoria, earrings & jewelled bracelet – Anna Dello Russo for H&M;, 
watch – Deja vu, bow string bracelets – KoTo