UWAGA WYNIKI!!!
——————————————————-
Piękna torebka trafia do Karoliny27 za komentarz: ‚deluxowofilcowa figlarna megakokieteria’
Szczegóły na blogu Vinted TUTAJGratulacje dla zwyciężczyni i dziękuję Wam wszystkim za udział!!! ;***——————————————————-


Kochani, dzisiaj mam dla Was kolejny konkurs! ^^ Wychodzę z założenia, że luty trzeba świętować na bogato, w końcu zaczął się mój rok, czyt. ROK WĘŻA, haha ;D. Jednak po kolei, bo chciałabym dzisiejszy post zacząć od odpowiedzi na pytanie, które zadajecie mi nieustannie, nie tylko Wy w mailach, ale także wraca ono jak bumerang w rozmaitych wywiadach, prozaiczne: ‘Gdzie znajduje te wszystkie ubrania i dodatki?!’ Jedyna słuszna odpowiedź (o czym stali czytelnicy doskonale wiedzą) to: ‘W internecie!’ ;))) Może teraz wydaje się, że to fraza trochę w stylu pewnego dowcipu z brodą – ‘Skąd biorą się pieniądze? – Ze ściany!’ (w domyśle z bankomatu xD) – ale za chwile postaram się ją rozwinąć!


Otóż 90% moich rzeczy znajduje i kupuje w sieci, lub jeśli już w sklepach stacjonarnych, to po wcześniejszym wypatrzeniu ‘tego i owego’ w necieTak jest dla mnie prościej, łatwiej i przede wszystkim oszczędniej jeśli chodzi o czas spędzony na bieganiu po centach handlowychJ Nic więc dziwnego,  że ciągle szukam nowych zakupowym miejscówek! ^^ I tu wkracza serwis , z którym dzisiaj współorganizuje dla Was konkurs, czyli Vinted.pl . To taki ‘internetowy bazar’, jak o nim mówią sami twórcy. Razem z kilkoma znanymi blogerkami (m.in Mikax3, Venilą, Maddy czy Daisyline), zostałyśmy poproszone o przetestowanie tej wirtualnej platformy i podzielenie się naszymi wrażeniami.

 

Przede wszystkim, oprócz takich podstawowych rzeczy jak świetna szafa graficzna (a jestem pedantką jeśli chodzi o estetykę), to co zwraca uwagę to funkcjonalność serwisu. Możecie tam nie tylko bezpłatnie (najważniejsze!) sprzedawać i wymieniać swoje ubrania, ale także dyskutować. To świetne rozwiązanie  dla osób które nie mają własnych stron internetowych, za pośrednictwem których mogłyby coś wystawić. Dodatkowo specjalnie przeznaczone do tego forum, umożliwi Wam wymianę porad, modowych plotek i generalnie swobodny przepływ inspiracji! Jednym słowem to co lubimy w sieci najbardziej – szkoda tylko, że kawy nie wysyłają nam gratis haha ;D (Taka mała sugestia na przyszłość ;P)
Przechodzimy zatem do punktu drugiego tej notki, czyli konkursu! Żeby zachęcić Was do zapoznania się z serwisem, w ramach rozdania wystawiłam tam przepiękną, filcową i UNIKATOWĄ torebkę marki Farbotka, sygnowaną napisem Macademian Girl – ot, żeby Wam się robiło ciepło na serduchu, kiedy będzie Wam towarzyszyć! :))) Co najfajniejsze, jest to na razie jedyny egzemplarz, wykonany zresztą na specjalne zamówienie z myślą o konkursie!


ZADANIE KONKURSOWE
Czas trwania konkursu to 7 dni, od dzisiaj 22.02 do 28.02 (23.59)

To co należy zrobić to pod postem konkursowym w serwisie Vinted.pl (BEZPOŚREDNI LINK TUTAJ, logując się tradycyjnie lub przez FB), dodać komentarz z odpowiedzią na zadanie: ‘Określ jakie 3 słowa kojarzą Ci się z tą torebką?’ Możecie rymować, szaleć i tworzyć neologizmy – jestem ciekawa Waszych odpowiedzi! :)))
Powodzenia i niech wygra najlepszy! ;***
Tamara