Nieubłaganie minął kolejny miesiąc (o tak, już coraz bliżej lata!), zatem przyszedł czas na kolejne podsumowanie publikacji prasowych itp.. W kwietniu było ich kilka, w tym jednak jedna z której jestem szczególnie dumna – w ‚GLAMOUR’. Przede wszystkim dlatego, że jest początkiem… MOJEJ STAŁEJ KOLUMNY!!! Sama nie mogę w to uwierzyć, że od teraz w każdym nowym numerze magazynu znajdziecie mój tekst w dziale ‚Felietony GLAMOUR!!!
Wszystko dzięki wygranej w konkursie na dziennikarkę i tropicielkę trendów pt. ‚Zostań polską Anną Dello Russo’. To wielkie wyróżnienie, za które szczerze dziękuję – także Wam, bo to od Was dowiedziałam się o konkursie :))) Szaleliście na Fan Page’u chyba z tydzień, pisząc że ‚Tamara, musisz wziąć udział’, więc… spróbowałam i udało się! Jesteście Słodziaki MAKS ;*** Teraz czuję się już prawie jak Carrie Bradshaw, tylko bez ‚Seksu’ i ‚wielkiego miasta’ (jeszcze) haha ;D Cieszę się też ogromnie, że moja kariera poza blogiem (ukochanym ale zdecydowanie bardziej wizualnym królestwem) idzie tam gdzie chcę, czyli w stronę dziennikarstwa modowego. Znacie moje zacięcie w tym kierunku i mówiłam Wam wielokrottnie, że to moja ‚pasja w pasji’! Co miesiąc będę pisała o tym co mnie inspiruje, co mi się podoba, a wszystko z odpowiednią dawką humoru który tak lubię. Moda z przymrużeniem oka według ‚Macademian Girl’ – mam nadzieję, że będziecie czytać! ;)))

Kolejną rzeczą jest aż dwukrotne wyróżnienie moich stylizacji na łamach strony amerykańskiego ‚VANITY FAIR’, jako ‚Editor’s Pick‚. Wśród zgłoszeń z całego świata redaktorzy prestiżowego ‚VF’ zdecydowali się je nagrodzić w ramach ‚BEST DRESSED CHALLENGE’. Chyba dawno nie byłam tak dumna i zaskoczona jednocześnie!!! *.*

Warto też wspomnieć o zupełnie niespodziewanym, ale też niezwykle ważnym wydarzeniu ostatnich dni – moim krótkim ‚występie’ w wieczornych ‚FAKTACH TVN’. Tym większy jest to zaszczyt, że pojawiam się w kontekście tematu rozwoju ‚Mody Polskiej’ i ludzi którzy ją wspierają. Coś takiego nie zdarza się codziennie! ^^ Cieszy mnie bardzo fakt, że w końcu nasze media zaczynając się projektowaniem oraz modą interesować nie tylko w kontekście czerwonych dywanów i celebrytów. Musimy zacząć ją traktować jako pełnoprawną dziedzinę sztuki czy ‚ważny czynnik kulturotwórczy’ – jak to ujęła w materiale projektantka Gosia Baczyńska. Tym bardziej, że mamy naprawdę wielu niesamowicie zdolnych projektantów i warto o tym głośno mówić. (Materiał możecie obejrzeć online TUTAJ).

Moi Drodzy, na koniec jeszcze raz DZIĘKUJĘ WAM Z CAŁEGO SERDUCHA, za ogrom wsparcia i dobrej energii jakie mi dajecie k a ż d e g o dnia!!! Bez tego nie byłabym tu gdzie jestem ;***

Ściskam,
Tamara

‚GLAMOUR Poland’ – May 2013‚VANITY FAIR’.com EDITOR’S PICK in ‚BEST DRESSED CHALLENGE’ – April 19 2013

‚VANITY FAIR’.com EDITOR’S PICK in ‚BEST DRESSED CHALLENGE’ – April 26 2013

 

‚COSMOPOLITAN’ Poland – May 2013
‚LOOKMAG’ – April 2013
‚KURIER SZCZECIŃSKI’ – 26 March 2013′

‚FAKTY TVN’ – 6 May 2013