Kochani, kolejny rok dobiega końca. Ten który minął, przyniósł więcej radości i wspaniałych wydarzeń niż śmiałam oczekiwać!
W tym wyjątkowym dniu żczę Wam wspaniałych Świąt! Wspaniałych nie z powodu ilości prezentów, ilości śniegu czy ilości zjedzonych potraw, ale z powodu ludzi z którymi je spędzicie. Pamiętajcie, żeby doceniać tych którzy Was kochają, bo wbrew pozorom w życiu nie spotkacie ich aż tak wielu.
Rzeczy materialnych nie oszczędzajcie na ‚wielkie wyjścia’ czy ‚odświętne okazje’. Traktujcie każdy dzień jak ten najbardziej szczególny! Nie bójcie się marzyć o swojej gwiazdce z niebia i śmiało sięgajcie po nią!
Pamiętajcie: If you can dream it, you can do it!
Jestem tego najlepszym przykładem i chciałabym Wam wszystkim podziękować za to, że ze mną jesteście i wspieracie to co robię. Dzięki Wam zrozumiałam, że nie ma rzeczy niemozliwych! ;))) Jesteście takimi moimi całorocznymi ‚pomocnikami Świętego Mikołaja’ i za to ogromne DZIĘKUJĘ!!!

Ho ho ho, Wasza Tamara ;***

Beloved, another year is coming to an end. It brought more joy and great events than I could imagine.

In this special day I would like to wish You wonderful Christmas! Not great because of the amount of gifts, snow or eaten food, but because of the people with whom you will spend it. Remember to appreciate those who love you, because despite appearances You won’t meet so many of them in Your lifetime.

 
Don’t save material things for ‚big events’ or ‚special occasions’. Treat every day like the most special one! Don’t be afraid to dream. Remember : If you can dream it, you can do it!


I am the best example and I would like to thank You all for being with me and supporting what I do. Thanks to you, I realized that nothing is impossible! ;))) You are my ‚Santa’s helpers ‚, but through the whole year – huge THANKS FOR THAT !!!


„>Ho ho ho, Your Tamara ;***