!!! UWAGA WYNIKI !!!
————————————————–
Jak zwykle mnie nie zawiedliście! Powiem więcej: znowu podnieśliście poprzeczkę, udowadniając, że kreatywność i wyobraźnia nie mają dla Was granic! Motyw dynamicznego Renault Twingo potraktowaliście wyjątkowo pomysłowo, zapewniając mi nie tylko niebywałą radość, ale i ….długie godziny wybierania laureatów 😉 A wierzcie mi – było w czym wybierać! Misternie wykonane grafiki, kreatywne hasła, kolorowe wizje – każda praca ujęła mnie czymś innym, uchylając przy tym rąbka Waszej osobowości.
Ale do rzeczy! Ostatecznie udało mi się wybrać 3 laureatów i 3 wyróżnienia, chociaż naprawdę każdy z Was zasługuje na wielkie BRAWA! Dziękuję za serce i trud włożony w przygotowanie każdej z grafik. Mogę śmiało stwierdzić, że wszyscy jesteście SO MACADEMIAN! ;D
NAGRODA GŁÓWNA: x1 Ipad Mini
Wojtek Cielas – Nie miałam wątpliwości, że to właśnie Wojtkowi należy się główna nagroda! Absolutnie magiczna praca, na którą złożyły się nie tylko profesjonalne umiejętności graficzne, ale i nieokiełznana wyobraźnia. Chylę czoło przed takim talentem, czuję w tym odrobinę surrealistycznego ducha Salvadora Dali!
II MIEJSCE : x1 Ipod Touch
Żaneta Bielecka – Energetyzujące połączenie niebieskiego i żółci, a także niesamowita dynamika tego kolażu całkowicie mnie ujęły! Im dłużej patrzę na pracę Żanety tym większego powera czuję – aż trudno usiedzieć w miejscu!
III MIEJSCE : 1x Ipod Touch
Beata Kiełbasa – Tym razem znacznie bardziej uporządkowana, ale nie mniej pomysłowa! Beata pokazała piękne miejsca, w które może nas zabrać Renault Twingo – cały świat stoi otworem!
WYRÓŻNIENIA : x3 nagrody w postaci aparatów SONY
Natalia Winnicka – za niesamowite wyczucie estetyki i tęczę zaaranżowaną z… samochodów. Ta praca wygląda zupełnie jak reklama najwyższej klasy!
Joanna Dwo – za pełne szaleństwa odwzorowanie (miejskiej) dżungli. Co tu dużo mówić: 100% MACADEMIAN STYLE! ;D
Aleksandra Polit – za urokliwą, pastelową pracę utrzymaną w klimacie subtelnej ilustracji modowej. Idealnie komponuje się z nowym kobiecym Renault!
Gratulacje – organizator skontaktuje się ze zwycięzcami w nadchodzących dniach!
Ściskam mocno,
Tamara
————————————————–

Kochani, najfajniejsze przygody to takie, które nawet jeśli się kończą to… potem mają swój ciąg dalszy! 😉 Jestem zdania, że nie zawsze wszystko co dobre mus mieć swój kres – w maju marka Renault zaprosiła mnie na Festiwal Filmowy do Cannes, a dzisiaj moja przygoda z kolorowym Renault Twingo ma swój ciąg dalszy. Nowy rozdział i nowa przygoda na horyzoncie, ale tym razem do zabawy zapraszamy… Was! Tak jest, teraz to Wy będziecie mieli okazje zawalczyć o fantastyczne nagrody w specjalnie dedykowanym konkursie. Musicie tylko pokazać z czym Wam się kojarzy nowe miejskie Twingo. To jak, zaciekawieni? ^^

 

CO TRZEBA ZROBIĆ?
Idea jest prosta: aby wziąć udział w konkursie polub FP Renault i stwórz swój indywidualny kolaż, pokazujący nam jak widzisz dynamiczny charakter Nowego Renault Twingo. Auto idealne do miasta, a może na weekendowy wypad? Zwrotne i kompaktowe? A może Twingo ma jeszcze jakąś inną cechę, która czyni je królem miejskiej dżungli? Wszystko zależy od Ciebie! Praca konkursowa musi być przygotowana w formie kolażu (dowolną techniką). Liczymy na Waszą kreatywność!

Prace możecie zgłaszać bezpośrednio ładując je w aplikacji FB TUTAJ lub dodając zdjęcie na Instagram z hashtagiem #nowetwingozawrotniezwrotne i logując się w aplikacji. Jeden uczestnik może dodać tylko jedną pracę konkursową.

 

CO MOŻNA WYGRAĆ?

A teraz najważniejsze: NAGRODY, czyli wszystko to co tygryski lubią najbardziej! 🙂 Na zwycięzców czekają: iPad mini, iPody nano i aparaty Sony (1 x iPad mini; 2 x iPod nano oraz 3 x aparat SONY).

CZAS TRWANIA?
Zgłoszenia nadsyłacie od dzisiaj, 31.07 do 21.08. 2014 r. Przez ten czas, wszystkie prace biorące udział w konkursie możecie oglądać w galerii prac dostępnej w aplikacji FB. Jeśli Wasza praca jeszcze nie jest widoczna – nie panikujcie, pewnie właśnie przechodzi proces moderacji 😉 Tymczasem powodzenia i dajcie z siebie wszystko! ;***

Z buziakami, Wasza T.